Recenzijas

Fatusya98
2020-10-15
5/5
top 1000

Optiskās šķiedras OTDR GLINK TR600 Vienāds ar JDSU MTS-4000 OTDR 1310/1550nm 32/30dB

rating

SKU: h527

Ieteicams Produktu

Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp)

Optiskās šķiedras OTDR GLINK TR600 Vienāds ar JDSU MTS-4000 OTDR 1310/1550nm 32/30dB Iezīmes Lielu touch screen + īsceļu taustiņi, viegli darboties.Lielas ietilpības litija polimēru akumulators, ar superlong darba stundas.Saprātīgas pārbaudes, vienkārša lietošana, spēcīgs funkciju.Mediju Atmiņas Kartes + SD karte, ar superlarge uzglabāšanas ietilpība pēdas.Iespēja satikt FTTx testēšanas vajadzībām Vairāku viļņu garumu var izvēlēties.Cietā apvalka dizains, nepievelk putekļus, un triecienizturīgs. 18 mēnešu garantijas periods provids jums liels pēc pakalpojuma.Pieteikumi: Telekomunikāciju būvniecība un uzturēšana, Vadu Sistēmas Citu šķiedru optikas projektu KABEĻTELEVĪZIJAS būvniecības un uzturēšanas Optisko komponentu ražošanas un pētniecības Darbības rādītāji

Tehniskā Specifications1

Viļņa garums (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

1625

Dinamiskais diapazons (dB)2

19/21

32/30

36/34

38/36

42/40

32/30/30

28/30/32/34/36

Impulsa platums (ns)

5、20、40、80、160、320、640、1280

5、20、40、80、160、320、640、1280、2560、5120、10240、20480

Gadījumā aklā zona (m)3

≤1.8 m

Pavājinājuma aklā zona (m)3

≤10m

Linearitāte (dB/dB)

±0.05 dB/ dB

Zaudējumu slieksni (dB)

0.05

Zaudējumu izšķirtspēja attiecība (dB)

0.01

Paraugu ņemšanas izšķirtspēja attiecība (m)

0.125 8

Paraugu ņemšanas vieta

32K

Attālums nenoteiktība (m)

±(1 m + 5×10-5× attālums + ņemšanas intervāls)

Attālums darbības joma (km)

0.3 to180

Tipisks reālā laika atsvaidzinošu ilgums (s)

0.2

Atmiņas spēju izsekot

SD atmiņas Karte (8.G), > 10000 gabalu

Ilgums mērīšana

Definēt pēc lietotāja; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min, un 3min ir izvēlēties

Vispārējā specifikācija

Interfeiss kategorijas

Izmērs (H X W X D)

150×235×66

Optisko interfeisu

FC/UPC (PC un APC ir natively)

Svars

1,5 kg

Datu interfeiss

USB interfeisu, SD kartes interfeisu

Temperatūra

Darbojas temperatūra -10℃ līdz 50℃

Atmiņas temperatūra -40℃ līdz 70℃

Redzams defekts VFL orientācija

Relatīvais mitrums

0% līdz 95% (bez kondensācijas)

Viļņa

650nm

Strāvas padeve

Litija baterijas; nepārtraukta darba ilgums ≥ 8 stundas

Izejas jauda (dBm)

≥-3

Garantijas laiks

12 mēneši

Maksimālais testēšanas attālums

3km

Iepakojuma Saraksts, OTDR TR600 1 Rokas Siksniņas 1 12V/3A AC Strāvas Adapteris 1 Programmatūras CD 1 Produkta Lietošanas 1 Ražotāja Garantijas Sertifikāts 1 somiņa vai somiņa 1 Sertifikāts Kalibrēšanas 1 USB Lasītājs, 1 SD atmiņas Karti, 1 Akumulators, 1 Savienotājs @ FC/PC 1

USD 7.80-72.80/maiss

  • Savienotāja Tips: SC/UPC
  • Modeļa Numurs: SM OTDR
  • Objekta Garumu: 1m
  • Izmērs: 22X21X23
  • Sertifikācija: CE
  • Zīmola Nosaukums: AUA
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Saderīgs: TP-link

Tagi: optikas salikšanas mašīnas, viavi, sienas uzlīmes y002, Šķiedras, vīrieši ekvalaizers, akumulatora otdr anritsu, otdr, vīrieši optika, anritsu otdr, jdsu.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Saistītie Produkti

Saistītās
Augstas Kvalitātes Un Augstas Veiktspējas 4 kanālu HD-SDI Šķiedru Optiskie nesēji Pārveidotāji , ar 10/100Mbps Ethernet,Garas darba attālums līdz 10Km Apskats: Prece ir 4 kanāli, HD-SDI vairāk nekā singlemode vai multimodālu šķiedras raidītājs un uztvērējs paplašinātāju komplekts.Šī vienība nodrošina optiskās pārraides
€556.96 €473.42
Saistītās
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tālr.: 13065838003 50mtr Āra DVI LC-LC Fiber optic Patch cord ūdensizturīgs 2 cores SM MM Bruņu CPRI TPU kabeļu Singlemode Multimodālu FTTH FTTA džemperis ELINK 2 Cores(SM&MM): Pic Rādīt: Āra šķiedras kabeļa savienotājs ir izstrādāta ar USource,
€48.06 €45.66