Uz augšu

Kosmētika

Skaistums atklājas ne tikai ārienē, bet arī zinātnē, enerģijā, pārmaiņu plūsmā un, protams, dabā. Viss dzīvais un pozitīvais ir patiesi skaists, un augu dvēsele ir kā dzeja ikvienam, kurš prot to atpazīt un novērtēt. Augu nepārspējama vitalitāte un milzīgais dziedinošais spēks ar pierādītu efektivitāti ir dabas un zinātnes apvienības pamats. Īstais dabas skaistums pārveido arī matēriju, un mēs ik reizi no jauna atklājam šo unikālo dabas spēju. HEMPHILIA® pirmsākumi ir meklējami šeit, zinātnes, dabas un aizraušanās harmoniskajā līdzsvarā; esam radījuši dabas esenci, kas plūst no paša dzīvības avota. Tas ir tas, ko es saucu par mākslu, par mākslu dzīvot un būt skaisti.

 

Zīmols HEMPHILIA®

HEMPHILIA® ir kaņepju kosmētikas sērija, ko jau no 1996. gada ražo un attīsta organiskās kosmētikas kompānija FRADA Frančesko Dal Zio vadībā. HEMPHILIA® zīmols tika radīts, pateicoties autentiskās dzīves filozofijas misijai – veicināt veselīgāku un dabiskāku dzīvesveidu no dabas atsvešinātā pasaulē. Tas ir dabas vitalitātes un gudrības iedvesmots redzējums, kas palīdz realizēt idejas, radīt jaunu attieksmi un stimulēt pozitīvas darbības un domas.

Kopš 1996. gada uzņēmums savās pētniecības un attīstības laboratorijās ir pētījis augu izejvielu sastāvu un to efektivitāti, lai piedāvātu lietotājiem maksimāli efektīvas un organismam draudzīgas kosmētikas formulas. Visi HEMPHILIA® produkti tiek ražoti tikai FRADA rūpnīcās Itālijā.

Tagad HEMPHILIA® projekta ietvaros mēs piedāvājam daudzveidīgus produktus uz kaņepju bāzes skaistumkopšanai un labsajūtai.

Dabīga kosmētika

HEMPHILIA® zīmols nav vienkārši kosmētika, tā ir kosmecevtika. Kas tad atšķir vienu no otra? Kosmecevtika ir īpaša kosmētisko produktu kategorija ar bioloģiski aktīvajām sastāvdaļām. Kosmecevtika ne tikai uzlabo ādas un matu ārējo izskatu, bet arī veicina šūnu iekšējo atjaunošanos. Pateicoties speciāli piemeklētajām sastāvdaļām, HEMPHILIA® kosmecevtika nodrošina pamanāmu efektu un saudzīgu ādas kopšanu ilgtermiņā.

Esam pārliecināti, ka mums pieejamās dabas veltes ir daudz spēcīgākas un bagātākas, nekā mēs varam iedomāties. Mūsdienās kosmētiskās produkcijas lielākais izaicinājums ir spēja atpazīt visus labumus, ko mums piedāvā augi, piemēram, kaņepes. Tieši tāpēc mūsu mērķis ir uzlabot dzīves kvalitāti un skaistumu, neapdraudot ne veselību, ne labsajūtu.

Pateicoties vērtīgo recepšu glabāšanas tradīcijai, tehnoloģiju progresam, zinātnes attīstībai un modernajiem pētījumiem par kaņepēm un citiem augiem, mēs varam piedāvāt produktus ar ļoti augstu efektivitāti un pārsteidzoši ātriem un pamanāmiem rezultātiem.

HEMPHILIA® produkti palīdzēs Tev sasniegt ambiciozākos mērķus skaistumkopšanā bez invazīvām procedūrām.

Mēs mīlam Jūs un dabu!

 • Bez fenoksietanola
 • Bez minerāleļļām
 • Bez propilēnglikola
 • Bez parafīna
 • Bez silikoniem
 • Bez BHA/BHT
 • Bez vazelīna
 • Bez akrilātiem
 • Bez sintētiskajām krāsvielām
 • Bez butilēnglikola
 • Bez sintētiskajiem polimēriem
 • Bez parabēniem
 • Bez dimetikona
 • Bez PEG
 • Bez EDTA

HEMPHILIA® produkti ir ražoti no dabiskajām izejvielām, ir 100% organiskie, zaļie un dabai draudzīgie.

Par 70% mazāk plastmasas

Mēs radikāli samazinām mūsu plastmasas patēriņu! HEMPHILIA® pētnieki ir radījuši ideālu produktu iepakojuma sastāvu, struktūru un svaru, lai mēs varētu patērēt līdz pat 70% mazāk plastmasas salīdzinājumā ar standarta iepakojumu. Un tas vēl nav viss – produktu iepakojumā mēs izmantojam FRADA Srl radītos bezgaisa konteinerus, kas ne tikai nodrošina labāku lietošanas pieredzi, bet arī uz 40% samazina konservantu daudzumu.

Par 100% mazāk papīra un kartona

Mēs cīnāmies ar mežu izzušanu! HEMPHILIA® piedāvā produktus tā saucamajā otrreizējā iepakojumā – veikalu plauktos mūsu produkti tiek izvietoti iepakojumā, ko pircēji uzreiz var izmest atkritumu šķirošanas konteineros, negaidot produkta beigšanas brīdi. Viss, kas negatīvi ietekmē apkārtējo vidi, un kas nav neaizvietojams, mūsu ražošanā ir strikti aizliegts!

2019 © HEMPHILIA.

Visas tiesības aizsargātas. Šī kataloga pilna vai daļēja kopēšana ir aizliegta. Tiesību turētājs var mainīt publicēto informāciju jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma. FRADA S.r.l. nav atbildīgs par katalogā esošajām kļūdām vai neprecizitātēm. Produktu attēliem ir informatīva nozīme. HEMPHILIA® preču zīme attiecas tikai uz uzņēmuma FRADA S.r.l., Padova (Itālija), produkciju.